Kişisel Koruyucu Donanımlar Danışmanlığı


Paylaş:

İşinize ve ihtiyaçlarınıza uygun kişisel koruyucu donanımların İş Güvenliği Uzmanlarımızca belirlenmesinin ardından, talebiniz doğrultusunda sizin için piyasa araştırması yapabilir, teklif toplayıp size sunabilir, bu süreçte danışmanlık hizmetleri verebiliriz.

Dilerseniz ihtiyaç duyduğunuz ürünleri, şirketimiz bünyesindeki tedarik zincirimizden güvenli, hızlı ve ekonomik şekilde temin edebilirsinizÜrünlerimiz, ilgili kurumlar tarafından onaylanmış sertifikalara sahip olup, tamamen orijinal ve yüksek kaliteye sahiptir. Dilerseniz yine konusunda uzmanlaşmış danışmanlarımız vasıtasıyla bilgi alabilir, ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Üstelik vereceğiniz siparişleriniz, hiç bir ekstra ücret talebi olmadan kapınıza kadar teslim edilecektir.

Satışını yaptığımız tüm ürünler düzenli olarak akredite kurumlar tarafından muayene edilmektedir. Muadil/benzer ürünler şirketimizin kalite politikalarına uymadığından dolayı tercih edilmemektedir.


20.04.2010 | Etiket: , sağlığı, iş sağlığı ve güvenliği, işçi sağlığı, osgb, ortak sağlık ve güvenlik birimi, 6331, yasal zorunluluk, iş kanunu, mobil tarama, mobil sağlık | 636.789 görüntüleme
Paylaş: